autoua
×
АвтоЗакон @ Autoua.net / Каталог документів /
Дорожній рух
Читати форум «Законодавство, страхування…»
Пряма мова
Acapello Acapello Re: Как дешевле всего переписать на родственника авто?
Проходив недавно таку процедуру. "Переписував" машину на чоловіка сестри. Для початку власник машини йде з ОРИГІНАЛОМ техпаспорту (мені нотаріус сказала, що без оригіналу техпаспорта вона і не рипнеться), своїм паспортом і кодом до нотаріуса. З собою потрібно мати паспортні дані ДВОХ людей, яким виписуєте довіреність (правильні ПІБ по паспорту та адресу реєстрації). Ідентифікаційні коди цих людей з мене не вимагали, але візьміть на всякий випадок. Далі нотаріус вам має вдати довіреність, нотаріально завірену копію і папір про реєстрацію довіреностей в єдиному реєстрі довіреностей.
Після цього ви передаєте техпаспорт і ці документи майбутньому власнику.
Чому 2 людини в довіреності: Одна знімає з обліку (тут знадобиться нотаріально завірена копія) друга оформляє авто на себе.
Якщо авто було в кредиті, необхідно довідку з банку про закриття кредиту та папір про зняття заборони відчуження (зазвичай він автоматом приходить по почті через деякий час після закриття кредиту). Навіть якщо в техпаспорті нема відмітки про кредит. Без цього будуть крутити на гроші, потім подавати запит, це ще може на пару годин розтягнутись. Якщо авто буде отримувати волинські номери то має все пройти без проблем, якщо іншого регіону - можуть крутити на хабар ("нема номерів"). Переоформлення зайняло в результаті десь пів дня.
Удачі
Drunkard Drunkard Re: вопрос: мтсбу, франшиза, износ
При ну хоть каком-нибудь сопротивлении виновника - нереально. Получишь решение суда ровно на ту же сумму, что насчитало МТСБУ. Расчитаную строго по той же самой методике - с учетом износа.
autolawyer autolawyer Re: вопрос: мтсбу, франшиза, износ
другое дело что попробовать получить с виновника ДТП это разницу можете попробовать..
а там уже как получится

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter