Autoua.net — первый автоклуб
АвтоЗакон @ Autoua.net / Каталог документів /
Дорожній рух
Читати форум «Законодавство, страхування…»
Пряма мова
Elf84 Elf84 Re: Законность парковки? Йа-йа, Киевпарксервис
они сейчас там блок-пост ставят, типа переграждают въезд фишками, на въезде собирают деньги, но фишки всё равно объехать можно запросто, парковщику махнуть рукой, аналогичная ситуация на въезде в Пирогово, эти деятели стоят почти что на повороте с Заболотного, я когда на позапрошлых выходных заезжал туда, там очередь стояла машин из пяти, парковщики их обилечивали, втупую объехал очередь "по встречке", лицо кирпичом, ноль эмоций
AL® AL® Re: Законность парковки? Йа-йа, Киевпарксервис

йо, писатели.
откуда инфа про "обязательность" стикера про мобильную парковку?
Вы спокойно можете зарегаться на сайте 516 и дальше пользоваться полностью безналом.
Никаких наличных покупок.

Пруфы с моей стороны:И да, за 10-15 минут снимается сразу как за полчаса. То, что у вас могло не сняться - это бонус при первом использовании. Дальнейшие постановки оплачиваются.
Более того, даже за 5 секунд снимется сразу как за полчаса.
Дальше -поминутная тарификация. Но полчаса снимается сразу.
Из приятного - по закону у вас есть 5 минут после постановки машины на парковку для её оплаты.
do9cent do9cent Re: Законность парковки? Йа-йа, Киевпарксервис

з сайту 516.com.ua: "Якщо Ви перший раз користуєтесь послугою Мобільне паркування, то придбайте стартовий пакет, який включає в себе крім скретч-картки поповнення ще й спеціальну наліпку. Наліпку необхідно розташувати на лобовому склі автомобіля, щоб її було видно контролеру. Ця наліпка буде ідентифікувати Вас як користувача послуги «Мобільне паркування».
Власне на цю цитату опирався у своєму попередньому дописі.

Та не питання - не потрібна наклейка, той чудово. Спорити не буду. Питання тільки яким копчиком парковщик може здогадатися, що я запаркував авто через "мобільне паркування" не маючи наклейки на лобовому. Яка якраз і спрямує його подальші дії в правильному напрямку - перевірити за допомогою "служебного телефона со специально установленной программой для проверки парковки". То в теорії, а на практиці з власного моб телефону з нульовим балансом ?

Особисто у мене ще не виникали непорозуміння з парковщиками через парковку. Тиць їх носом саме у цю наклейку на лобовому і вони відразу втрачають до тебе інтерес. Ім же головне живий "пятьорік/чирик", а не якесь там міфічне паркування. Ще ні разу не бачив бажання, а тим більше спроби від них перевіряти чи запаркував я авто за "мобільним паркуванням". не зловживав, але думаю для них якраз досить магічної фрази: "мобільне паркування"і СМС можна не відправляти :-)

Тож можливо якраз та сама наліпка на лобове і допомогла б уникнути спроб парковщиків блокувати ваше авто?

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter