autoua
×
АвтоЗакон @ Autoua.net / Каталог документів / Дорожній рух /
Закон України «Про дорожній рух»: Розділ IX. Охорона навколишнього природного середовища
← попередня сторінка | зміст | наступна сторінка → Версія для друку  Версія для друку    Обговорити на форумі  Обговорити на форумі

Розділ IX
ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Стаття 49. Охорона навколишнього природного середовища

Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання, що здійснюють проектування, виробництво та експлуатацію механічних транспортних засобів, зобов'язані вживати заходів щодо запобігання та зменшення викидів вказаними засобами забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище, а також шуму і вібрації.

Не допускається виробництво та експлуатація автотранспортних засобів, у викидах яких вміст забруднюючих речовин перевищує встановлені нормативи.

Керівники транспортних організацій, власники автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів та транспортних засобів несуть персональну відповідальність за додержання гранично допустимих нормативів викидів і скидів забруднюючих речовин і гранично допустимих рівнів фізичних впливів на навколишнє природне середовище, встановлених для відповідного типу транспорту.

Підприємства, що виготовляють пальне, повинні дотримувати державних стандартів щодо якості палива і мастильних матеріалів.

У разі виготовлення неякісного палива підприємство притягається до відповідальності у вигляді штрафу.

З метою запобігання забрудненню грунту відпрацьованими нафтопродуктами автопідприємства повинні бути забезпечені спеціальними місткостями для їх зберігання.

Стаття 50. Проектні та наукові розробки

Підприємства, установи і організації, що розробляють перспективні програми, комплексні схеми та проекти організації дорожнього руху, а також здійснюють ці розробки, повинні передбачати в них заходи, спрямовані на запобігання та зменшення викидів і скидів забруднюючих речовин у навколишнє середовище, а також шуму і вібрації.

Читати форум «Законодавство, страхування…»
Пряма мова
keen keen Re: Снятие с учета / Сделка / Постановка на учет
Спасибо!
maxen maxen Re: Снятие с учета / Сделка / Постановка на учет
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста есть ли возможность узнать в Сервисном Центре МВД до начала переоформления авто с продавца на покупателя(по прямому договору)о том продавал ли уже владелец в этом календарном году авто?
Просто ситуация такова что авто покупалось по генералке а сейчас есть необходимисть переоформить на себя или на брата, ну и естественно нет никакого желания платить налог за владельца авто.
Заранее спасибо.
Еще вопрос: если генералка выписанна на меня и на брата, могу ли я сам на себя оформить авто или нужно чтоб брат как-бы снимал авто с учета и продавал мне?
tony9999 tony9999 Re: Снятие с учета / Сделка / Постановка на учет
приветствую.
така интересная ситуация со мной приключилась. Буду благодарен за советы.

Нашел себе авто.
поехал в мрео киевской области переформлять. Продавец хозяин, покупал в 13 году авто 12 года выпуска, авто покупалось в салоне в кредит. Авто на владельце, техпаспорт старый.

Делали через его "помогалу" на месте. Все стопорнулось на этапе получения мной техпаспорта - вылезла запрет отчуждения нотариусом датированный 2012 годом, хотя он в 13 году поставил машину на себя в мрео.

звоним нотариусу (запрет он наложил, а инициатор Дельтабанк (закрыт в 2015г, правонаследник Укрсиббанк вроде) = нотариус говорит у меня таких вас человек 30. Скинули фоткы вытяга ему в вайбер - сказал передал сотруднику банка и через 1-2 дня должны порешать и снять этот запрет.

В итоге полуоформленная машина со всеми оплаченными услугами.... я забрал деньги назад, отдал владельцу ТП и ключи. Попросил его пока машину под дом поставить и по возможности не ездить. И договорились если в срок до 7 дней решиться все - приеду, получу техпаспорт, отдам деньги-заберу ключи. (все договора купли-продажи остались в сервисном центре), если больше недели - откатим все назад.

Кто что думает по ситуации. Правильно ли я поступил.
В принципе вижу что ничего специально мне подставного не делалось. Просто обстоятельства, продавец и сам не рад всей этой ситуации. Машина хорошая, я бы хотел купить.

Какие будут советы, рекомендации. Мнения бывалых)
заранее благодарен

вопрос в догонку - мне обещали оставить АА номера владельца (с украинским флагом, старого образца) - такое возможно?

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter