autoua
×
АвтоЗакон @ Autoua.net / Каталог документів / Дорожній рух /
Правила дорожнього руху: Рух по автомагістралях і дорогах для автомобілів
← попередня сторінка | зміст | наступна сторінка → Версія для друку  Версія для друку    Обговорити на форумі  Обговорити на форумі

27. РУХ ПО АВТОМАГІСТРАЛЯХ І ДОРОГАХ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

27.1. Під час виїзду на автомагістраль або дорогу для автомобілів водії повинні дати дорогу транспортним засобам, що рухаються по них.

27.2. На автомагістралях і дорогах для автомобілів забороняється:

а) рух тракторів, самохідних машин і механізмів;

б) рух вантажних транспортних засобів із дозволеною максимальною масою понад 3, 5 т поза першою і другою смугами руху (за винятком повороту ліворуч чи розвороту на дорогах для автомобілів);

в) зупинка поза спеціальними місцями для стоянки, позначеними дорожніми знаками 5.38 або 6.15;

г) розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги;

ґ) рух заднім ходом;

д) навчальна їзда.

27.3. На автомагістралях, крім спеціально обладнаних для цього місць, забороняється рух механічних транспортних засобів, швидкість яких за технічною характеристикою або їхнім станом менше 40 км/год., а також перегін та випасання тварин у смузі відведення дороги.

27.4. На автомагістралях і дорогах для автомобілів пішоходи можуть переходити проїзну частину лише по підземних або надземних пішохідних переходах.

Дозволяється переходити проїзну частину дороги для автомобілів у спеціально позначених місцях.

27.5. У разі вимушеної зупинки на проїзній частині автомагістралі або дороги для автомобілів водій повинен позначити транспортний засіб відповідно до вимог пунктів 9.9 — 9.11 цих Правил і вжити заходів для того, щоб прибрати його за межі проїзної частини праворуч.

Автор: sokolov
Читати форум «Законодавство, страхування…»
Пряма мова
Sergio225 Sergio225 Re: Оплата по решению суда. Как правильно?
неясно чи суд відбувся вже чи ні

в будь-якому випадку, суду треба платити. квитанцію краще зразу робити дублікат - суд по-різному може зробити - вилучити оригінал чи взяти собі копію.

ну а якшо суд пройшов, і є рішення, там зазвичай чорним по білому прописано шо і кому там тре сплатити

п.с. виконавча навряд чи ганятиме за кимось через несплату судового збору)))
Offspring Offspring Re: Оплата по решению суда. Как правильно?

Виконавча робить простіше. Прийшов судовий наказ, відкрили виконавче провадження, провели формальний пошук майна і коштів боржника, нічого само собою не знайшли (бо це нецікаво), винесли постанову про арешт всього майна (не вказуючи якого), ВП поставили в статус "завершено" (щоб не чіпали), при цьому, в Єдиному реєстрі боржників такий боржник світиться - а з нашими чудовими регулярними змінами законодавства хз в що це виллється через певний час. А виконавця все це не піпкає більше І потім уже боржник бігає, що перевести ВП з "завершено" на "закінчено" (коли виключається з ЄРБ і знімається арешт).
Нафаня Нафаня Re: Работа системы "Электронный суд"
Этот пункт еще не работает

Код:
3. При поданні до суду процесуальних документів, передбачених частиною другою цієї статті, в електронній формі - застосовується коефіцієнт 0,8 для пониження відповідного розміру ставки судового збору";

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter