autoua
×
АвтоЗакон @ Autoua.net / Каталог документів / Дорожній рух /
Правила дорожнього руху: Міжнародний рух
← попередня сторінка | зміст | наступна сторінка → Версія для друку  Версія для друку    Обговорити на форумі  Обговорити на форумі

29. МІЖНАРОДНИЙ РУХ

29.1. Водій механічного транспортного засобу, що прибуває до України з іншої країни, а також водій — громадянин України, який виїжджає за кордон, повинні мати:

а) реєстраційні документи на транспортний засіб і посвідчення водія, що відповідають вимогам Конвенції про дорожній рух (Відень, 1968);

б) реєстраційний номерний знак на транспортному засобі, літери якого відповідають латинському алфавіту, а також розпізнавальний знак держави, в якій його зареєстровано.

29.2. Транспортний засіб, що перебуває в міжнародному русі на території України більше двох місяців, повинен бути тимчасово зареєстрований у Державтоінспекції, крім транспортних засобів, що належать іноземним громадянам та особам без громадянства, які перебувають в Україні на відпочинку чи лікуванні за відповідними путівками або іншими документами на визначений органами Держмитслужби термін.

Автор: sokolov
Читати форум «Законодавство, страхування…»
Пряма мова
Sergio225 Sergio225 Re: Оплата по решению суда. Как правильно?
неясно чи суд відбувся вже чи ні

в будь-якому випадку, суду треба платити. квитанцію краще зразу робити дублікат - суд по-різному може зробити - вилучити оригінал чи взяти собі копію.

ну а якшо суд пройшов, і є рішення, там зазвичай чорним по білому прописано шо і кому там тре сплатити

п.с. виконавча навряд чи ганятиме за кимось через несплату судового збору)))
Offspring Offspring Re: Оплата по решению суда. Как правильно?

Виконавча робить простіше. Прийшов судовий наказ, відкрили виконавче провадження, провели формальний пошук майна і коштів боржника, нічого само собою не знайшли (бо це нецікаво), винесли постанову про арешт всього майна (не вказуючи якого), ВП поставили в статус "завершено" (щоб не чіпали), при цьому, в Єдиному реєстрі боржників такий боржник світиться - а з нашими чудовими регулярними змінами законодавства хз в що це виллється через певний час. А виконавця все це не піпкає більше І потім уже боржник бігає, що перевести ВП з "завершено" на "закінчено" (коли виключається з ЄРБ і знімається арешт).
Нафаня Нафаня Re: Работа системы "Электронный суд"
Этот пункт еще не работает

Код:
3. При поданні до суду процесуальних документів, передбачених частиною другою цієї статті, в електронній формі - застосовується коефіцієнт 0,8 для пониження відповідного розміру ставки судового збору";

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter