autoua
×
АвтоЗакон @ Autoua.net / Каталог документів / Дорожній рух /
Правила дорожнього руху: Окремі питання організації дорожнього руху, що потребують узгодження з Державтоінспекцією
← попередня сторінка | зміст | наступна сторінка → Версія для друку  Версія для друку    Обговорити на форумі  Обговорити на форумі

32. ОКРЕМІ ПИТАННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ УЗГОДЖЕННЯ З ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЄЮ

32.1. З органами Державтоінспекції узгоджуються:

а) розміщення в смугах відведення автомобільних доріг або червоних лініях міських вулиць і доріг та їх штучних спорудах кіосків, павільйонів, рекламоносіїв, пересувних торговельних пунктів, а також на прилеглих територіях, будинках, спорудах — адміністративних приміщень підприємств, установ та організацій, місць торгівлі та надання послуг;

б) маршрути та перелік доріг, на яких може проводитися навчання водінню транспортними засобами;

в) умови та порядок руху колон у складі більш як понад 5 механічних транспортних засобів;

г) підпункт "г" пункту 32.1 виключено

ґ) підпункт "ґ" пункту 32.1 виключено

д) порядок буксирування двох і більше транспортних засобів;

е) технічні вимоги, конструкція та встановлення на транспортних засобах спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв (типу «Сирена», проблисковий маячок тощо), світлових покажчиків та розпізнавальних знаків автомобілів аварійної служби, а також розміщення реклами та нанесення білих смуг під нахилом на зовнішніх бокових поверхнях транспортних засобів;

є) переобладнання транспортних засобів.

З органами Державтоінспекції узгоджуються також інші питання забезпечення безпеки дорожнього руху, передбачені законодавчими актами.

32.2. Забороняється, у тому числі в умовах спеціалізованих підприємств, які займаються ремонтом і технічним обслуговуванням транспортних засобів, внесення змін в ідентифікаційні номери і номерні таблички кузова чи шасі (рами), двигуна транспортного засобу, а також їх знищення (перенесення, закріплення, відновлення тощо) без попереднього узгодження з Державтоінспекцією.

Автор: sokolov
Читати форум «Законодавство, страхування…»
Пряма мова
АmberIT АmberIT Re: Выбор страховой для КАСКО
Господа, а есть вообще КАСКО у Топ-страховых по ставке менее 5%?

Сейчас планирую покупку Chery Tiggo 7, автосалон предлагает страховку в Экспресс-страхование под 5% с 50% скидкой, если не случится ДТП за год (вторую часть платить не нужно, как я понял).

Судя по рейтингу страховой, придраться не к чему. А какие сейчас реальные ставки по рынку? Есть ли условия получше?
AlexAudiCoupe AlexAudiCoupe Re: Растаможено с нарушениями правил, вызов в полицию

Ну тут подделка. ГАИ прокнокала - можно и к ним иск.

Сцк, государство....
Kirill_vaz Kirill_vaz Re: Растаможено с нарушениями правил, вызов в полицию
К Гаи иск не пойдет.

Если простыми словами, то очередность действует так:
1. Регистрация произведена на основании документов, которые на тот момент считались правильными. Действует презумпция истинности документа, если в судебном порядке не доказано обратное.
2. По факту проверки - было открыто дело аж в Луцке. И в результате этого дела - первоначальный документ стал фальшивым. Тут целая процедура, и в конце скорее всего был суд ( но мне лень искать)
3. Далее пришло СЦ депеша - на 90% это решение суда, и возможно даже первой инстанции. Так как врядли товарищ, который живет в Испании вообще заморачивался обжалованиями.
Не испольнить решенеие суда нельзя, а там, скорее всего и было прописано про снятие с регистрации, поэтому с регистрации быстро сняли. А может просто было указано что документ липа, и было написано "вжити заходів відповідно до чинного законодавства"

Так что дальше уже владелец судился с ними, но результат оказался неудачным.

Так что судится с ГАИ тут уже не получится, уже отсудились.

Можно в рамках гражданского иска судить переселенца, но во-первых тут похоже на схематоз ( 2 года +1 мес и продажа) а во вторых трудно судиться с испанцем в наших судах.

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter