autoua
×
АвтоЗакон @ Autoua.net / Каталог документів /
Страхування
Читати форум «Законодавство, страхування…»
Пряма мова
sashakiev sashakiev Re: Растаможено с нарушениями правил, вызов в полицию
Там не "сертифікат" а Висновок експерта (експертиза ціни), але цей Висновок робить Київський науково-дослідний інститут судових експертиз (КНДІСЕ), це держ кантора. Всі інші експертні висновки не приймає митниця взагалі. Тому, щось там не чисто, або Ви не вірно зрозуміли що ж таки говорив Вам слідчий, або слідчий щось меле... не відомо з якої причини, нічого не підморгував там? не пропонував порішати чи підмазати?
ЩУКАРЬ ЩУКАРЬ Re: Растаможено с нарушениями правил, вызов в полицию
Если оно тупо поддельное и институт
ни слухом ни духом
Тут же тоже когда-то писали , про поддельные, но то были сертификаты соответствия. Тоже у людей серьезный геморрой был при постановке на учёт правда, доказывали, что они не причем.
sashakiev sashakiev Re: Растаможено с нарушениями правил, вызов в полицию
я навіть і не знаю як це треба загемороїтися щоб "Висновок експертизи" підробити... хто знає той зрозуміє. Що б ти зрозумів, це документ сторінок на 100-150 де кууча печаток, фото і т.д. і т.п. та інспектор на митниці не дурак, таку підробку не побачит...
п.с. та й ще до цього всього, цей Висновок має допоміжний момент, тобто по суті митник може його прийняти до відома а може не прийняти, це такий собі консультативний документ визначення ціни авто... не більше.

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter